Ekspertyza stanu technicznego budynku mieszkalnego wielorodzinnego położonego przy ul. Święciańskiej 19 w Warszawie.

Ekspertyza Techniczna w zakresie określenia możliwości wykonania otworów w ścianie wewnętrznej w budynku przy ul. Bartniaka 21/23 w Grodzisku Mazowieckim.

Opinia techniczna dotycząca przyczyn powstania przecieków w stropodachu garażu podziemnego w budynku przy ul. Prochowej 31 w Warszawie.

Ekspertyza Techniczna dotycząca określenia przyczyn zarysowania stropów w budynku położonym przy ul. Gościniec 12 w Warszawie.

Ekspertyza techniczna w celu określenia przyczyn stwierdzonych przecieków w budynku "Panorama" w Rezydencji Prezydenta RP na Mierzei Helskiej.

Ekspertyza techniczna w celu określenia przyczyn stwierdzonych przecieków w budynku "Duża Willa" w Rezydencji Prezydenta RP w Klarysewie.

Ekspertyza techniczna pomieszczenia pod schodami obok budynku socjalno - rekreacyjnego w Rezydencji Prezydenta RP Belweder w Warszawie.

Ekspertyza techniczno - budowlana stropów budynku Biblioteki Ordynacji Krasińskich przy ul. Okólnik 9 w Warszawie.

Ekspertyza techniczno - budowlana budynku mieszkalno - użytkowego przy ul. Próżnej 14 w Warszawie.

Ekspertyza techniczna dotycząca określenia możliwości likwidacji murków przy elewacjach wielorodzinnego budynku mieszkalnego zlokalizowanego przy ul. J. I. Kraszewskiego 7b w Konstancinie Jeziornej z podaniem zaleceń remontowych.